Víte, co je to Glamping?

Název glamping výchází ze spojení dvou anglických výrazů “glamorous” a “camping”. Ve volném překladu tedy něco jako “okouzlující kempování”. A aby to bylo okouzlující, musí to být také pohodlné.

Bydlet v lese ve stanu a v pohodlí? Pro mnohé asi tak trošku sci-fi představa.Doby trampských srazů jsou pryč a ne každý je příznivcem spaní v lese, ve stanu o velikosti rakve, kde v případě deště, mohu tak akorát sám ležet a dumat nad smyslem života, navíc na karimatce o tloušťce 15 mm, ze které mám ráno na zádech otlačeno i jehličí.


A tu kdosi, kdesi, kdysi, přišel s nápadem glamping-u, tzn. mít pěkně pohodlí a pohodičku i tam, kde to normálně není a kde by to jeden tak úplně nečekal. A tak se určitá skupina spoluobčanů začala zabývat taháním težkých a rozložitých stanů, hromady vybavení a často i záhadných artefaktů do odlehlých míst divočiny a užívat si pobyty v těchto končinách komfortně a plnými doušky. Tak to můžete mít i vy, protože my to pro vás zařídíme.


Samozřejmě, že glamping není zdaleka určen pouze pro páry, rodiny a malé skupinky přátel, kteří chtějí okusit něco nového. Glamping se stal bežnou součástí velkých hudebních a jiných festivalů ve světě i u nás a to v podobě tzv. stanových městeček.


Kempování, nebo-li ubytování v glamping-ové podobě je však vhodné pro jakékoli akce a události, zejména pak pro tábory, firemní akce, sportovní události a svatby.

Glemping na svatbách je nezapomenutelným zážitkem pro všechny ubytované a zároveň pomáhá řešit vcelku bežný problém nedostatečných, nebo žádných ubytovacích kapacit menších penzionů a jiných, jinak pro svatbu vhodných objektů.


No a takový, řekněme romantický glamping ve dvou, při svíčkách, za teplého letního večera někde u jezera, okořeněný třeba bouřkou - za to vám váš partner, či partnerka určitě poděkuje (!) a bude si to navždy pamatovat. Říkáte si, jestli to myslíme vážně? Nezbývá než to zkusit.


Z našeho pohledu ale není glamping jen o tom mít uprotřed lesa, či ve svém oblíbeném kempu komfort podobný domovu. Je to především zábava a zážitek, které mají své kouzlo, a když je vyzkoušíte, jistě nám dáte za pravdu.

A protože víme, jak moc je to fajn a jak moc se to lidem líbí, rozhodli jsme se nejen glampingové stany a vybrané příslušenství prodávat, ale hlavně vše pronajímat.

Nákupní cena kvalitního vybavení, jako je to naše, není totiž úplně zanedbatelná (řádově v desítkách tisíců Kč) a jestli někam vyrazíte dvakrát do roka, je zřejmě zbytečné investovat.


Naše stany Stanový hotel jsou k účelu glamping-u navrženy a vyrobeny. Použitým materiálům a technologii a kvalitě výroby u nás, v České Republice, se v tomto případě jen tak něco nevyrovná a právě proto jsou naše stany to pravé ořechové - nebo spíše bavlněné a prodyšné!

Stanový hotel je Glamping. Glamping je Stanový hotel.
75 views
KONTAKT

Stanový hotel s.r.o.

Holubice 405/5

Holubice (Vyškov)
683 51

TEL: 732 145 147

info(zavináč)stanovýhotel.cz

Stisknutím tlačítka ODESLAT uděluji dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti Stanový hotel s.r.o., Holubice 405, Holubice, 68351.

Glamping | Prodej a pronájem stanů kruhového typu belltent | Zásady zpracování osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky (VOP)
© 2020 Stanový hotel s.r.o.

  • Facebook Stanový hotel