Kdo, kde a proč?

Tento projekt povstal z experimentu prvního a nápadu druhého. Majitelé projektu jsme tedy 2. Těšíme se dobrému zdraví a věku okolo 35ti let. Jeden z nás něco málo pocestoval, hodně toho vyzkoušel a popracoval a nakonec usoudil, že domovina je fajn. Druhý procestoval svět v rámci svého stálého zaměstnání a nasbíral jiný druh užitečných zkušeností. Někdy před pár lety se naše cesty skřížily a vzniklo energické Česko-Slovenské uskupení.

Poslední léta jsme jeden jak druhý strávili převážně před obrazovkami monitorů, a tak se myšlenka čehosi nového, co by bylo více spřízněno s fyzickou prací, přirodou a snad i přímým kontaktem s lidmi, zrodila v podstatě samovolně.

Jeden má v sobě tábornictví hluboce zakořeněno ještě z dob předrevolučního vandrovaní a druhý zase rád pohodlí, když je nutno spát jinde, než doma v posteli.

Zkušenosti máme, pracovití jsme, nebo si to aspoň myslíme, své organizační dovednosti jsme si odzkoušeli už několikrát na jiných projektech a elánu je taky dost. Takže do toho jdeme.

 

A co vy? Jdete do toho s námi?